دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

لُبِّ انتظار ما از دانشجویان عدالتخواهیست. (امام خامنه ای)

دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

لُبِّ انتظار ما از دانشجویان عدالتخواهیست. (امام خامنه ای)

دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

مطالب پربحث‌تر

آخرین نظرات

به گزارش عدالتخواهان رفسنجان و نقل از خبرنامه دانشجویان ایران صادق بخشی در مصاحبه ای با خبرنگار این خبرگزاری گفت :

دو سال پیش بود که "همایش ملی ارتقای نظام سلامت اداری و مبارزه با فساد" با حضور مسئولان سه قوه و سایر مسئولین عالی رتبه کشوری برگزار شد. آنجا بود که رهبری وارد ماجرا شدند و صریحا در طی مرقومه ای ابراز داشتند که: " نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین میکنم، لیکن این سمینار و امثال آن بناست چه معجزه ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟...چرا اقدام قاطع و اساسی انجام نمیگیرد که نتیجه را همه به طور ملموس مشاهده کنند؟ هر چند که بعد از این صحبت رهبری تا به امروز شاهد اینگونه همایش های بی خاصیت بوده ایم.

وی عنوان کرد : این را گفتم که وارد اصل ماجرا بشوم و اشاره ای کنم به همایش رفسنجان؛ تدبیر، تلاش و توسعه. تا انجا که معلوم است این همایش هم مانند سایر همایش ها فقط کارایی رسانه ای داشته و دارد. در تشریح ما وقع این همایش چندین نکته قابل توجه است.

بخشی افزود : عده ای از مسئولین و صاحبان مشاغلی در این همایش حضور پیدا کردند و به سخنرانی پرداختند که خود قرار است توسعه رفسنجان را با کمک سایر اقشار عملی کنند. بنظر میرسد به زعم مسئولین شهری کسانی دیگری قرار است که توسعه رفسنجان را عملی کنند و خود این بزرگواران در جایگاه تئوریک و خط دهی به این مهم هستند.

سخنگوی عدالتخواهان رفسنجان تبیین کرد : در سال اقدام و عمل چرا باید باز هم شاهد اینگونه همایش های بدون بازده باشیم؟!! مگر نه آنکه مسئولان منویات مقام معظم رهبری – به تعبیر خود مسئولین – را اجرا میکنند پس چرا حرف و همایش؟ مگر توسعه رفسنجان صرفا با حرف ونظریات عملی می شود؟ آیا براستی وضع توسعه نامطلوب شهرستان برای آقایان مسئول روشن نیست؟ آیا هنوز وقت اقدام و عمل نرسیده است؟

وی توضیح داد : با توجه به شخصیت های سیاسی چپ و راست حاضر در جلسه، آنچه که برداشت میشد، آن بود که این به یک میتینگ سیاسی بیشتر شبیه بود تا یک همایش آن هم با هدف توسعه رفسنجان!

این فعال دانشجویی در ادامه افزود : از محتوای همایش و برنامه ها دقیقا مشخص نبود که ما میخواهیم یک توسعه عدالت محور را اجرا کنیم که توزیع فرصت ها بین اقشار گوناگون جامعه بر اساس ظرفیت ها باشد یا یک توسعه لیبرالی که توزیع ثروت ها را به یک طبقه خاص اختصاص دهیم؟ همچنین مشخص نبود که مردم کف جامعه بطن این توسعه هستند یا قشر مرفه جامعه؟؟

او در پایان تاکید کرد : همه این گفته ها بر آن صدق میکند که مسئولین دچار یک خطای استراتژیک شده اند و متاسفانه با این وضع موجود نباید شاهد اجرای اقتصاد مقاومتی به طور عملی باشیم.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی