دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

لُبِّ انتظار ما از دانشجویان عدالتخواهیست. (امام خامنه ای)

دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

لُبِّ انتظار ما از دانشجویان عدالتخواهیست. (امام خامنه ای)

دانشجویان عدالتخواه رفسنجان

مطالب پربحث‌تر

آخرین نظرات

به گزارش عدالتخواهان رفسنجان؛ مجمع دانشجویان عدالتخواه رفسنجان طی بیانیه ای حضور خود را در دادگاه تجدید نظر سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور اعلام داشت. متن بیانیه به قرار زیر می باشد:


آقایان توجه کنند همه و همه ملت موظفند که نظارت کنند براین امور. نظارت کنند اگر من یک پایم را کنار گذاشتم ، کج گذاشتم ، ملت موظف است که بگویند پایت را کج گذاشتی ، خودت را حفظ کن . مسئله ، مسئله مهم است . همه ملت موظفند به اینکه نظارت داشته باشند در همه کارهایی که الان مربوط به اسلام است. اگردیدند که یک کمیته خدای نخواسته برخلاف مقررات اسلام دارد عمل می کند، بازاری باید اعتراض کند؛ عرض بکنم که کشاورز باید اعتراض کند؛ معممین و علما بایداعتراض کنند. اعتراض کنند تا این کج را راست کنند. اگر دیدند یک معمم بر خلاف موازین اسلام ، خدای نخواسته ، می خواهد عمل بکند، همه موظفند که جلویش رابگیرند که امروز غیر روزهای دیگر است . آن وقت هم باید بگیرند، اما حالا کار مهم است . حالا اساس ، اساس وجهه اسلام است. اساسی است که الان اسلام به دست ماافتاده ، داریم چه می کنیم ؟ ( امام خمینی ره / صحیفه نور ج 8 ص5)


متاسفانه شاهد هستیم قریب 6 ماه از اعتراض چندین هزار راننده به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور میگذرد اما مسئولین به جای حقیقت جویی و رسیدگی شفاف به اعتراضات این قشر گسترده از مردم،با ایشان برخوردهای سلبی و پلیسی نموده اند.سید میثم صفائیان رهبر معترضان به فسادهای اقتصادی و قاچاق در سیستم حمل و نقل کشور چندی پیش بدلیل اعتراض به این فسادها مورد برخوردهای ناروا قرار گرفته و دادگاهی شده اند و فردا7/25 موعد دادگاه تجدید نظر ایشان می باشد.


ما دانشجویان ضمن حضور در دادگاه جهت حمایت از ایشان لازم میدانیم نکاتی در خصوص حرکت اعتراضی ایشان اعلام داریم:

این حرکت صرفا یک حرکت اعتراضی به حقوق شخصی و فردی نیست بلکه یک حرکت اصلاحی در جهت تحکیم انقلاب بوده و متعلق به انقلاب است.به خوبی می دانیم که فساد اقتصادی در ساختار اقتصادی کشور ریشه دوانده و باعث عدم حرکت رو به جلو شده است.همچنین مسئله قاچاق سدی محکم در برابر تحقق اقتصاد مقاومتی شده است.


بنابر این از مسئولین امر می خواهیم که بدور از نگاه های حزبی و سیاسی ضمن حمایت از این اعتراضات عدالتخواهانه با مفسدان اصلی برخورد نموده و  به حل مسئله قاچاق و فساد در این سیستم عمل نمایند و از برخوردهای نابخردانه و سرکوب کردن حمایت های مردمی در امر مبارزه با فساد پرهیز نمایند و امید داریم دستگاه قضایی کشور مأمنگاهی بشود برای کسانی که دغدغه مبارزه با فساد را دارند.به امید ظهور عدالت گستر گیتی

مجمع دانشجویان عدالتخواه رفسنجان


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی